Belenco Mutfak Tezgahı

Belenco tezgahlar sade net parlak oluşu nedeniyle müşterinin iştahını kabartan renk seçeniği ile özellikle mutfak tezgahlarında uygulamasını sıkça yaptığımız mutfak tezgah modelemizdir belenco tezgah parlak yüzeyi ve kuvars ürünlerin içinde en iyisi olması nedeniyle mutfaklarda şık görünm sağlar.

Belenco

Belenco Türkiye`nin zengin ve nitelikli kuvars mineralini tasarım sanat ve mühendislikle yorumlayarak katma değeri yüksek çağdaş tasarımlarla uyumlu, estetik ve işlevsel yüzeyler üretir.olağanüstü derecede sağlam ve dayanıklı olan doğal kuvars belenco kuvars yüzeylerde tasarım ve teknolojiyle birleşerek günümüzün en tercih edilen yüzeylerini oluşturur belenco tezgah her zevke, ihtiyaca ve beklentiye uygun fazklı yüzey bitişleri ile çarpıcı ve eşsiz tasarımlara imza atıyor

Belenco kuvars yüzeyler

Belenco kuvars yüzeyler yaklaşık %93 oranında içerdiği son derece sağlam ve dayanıklı doğal kuvars minerali ve üstün nitelikli polimerler sayesinde benzersiz bir dayanıma ve eşsiz doğal güzelliğe sahiptir. Belenco pırıl pırıl görünümünü içerdiği kuvarsın doğal parlaklığından alır parlaklık sağlayıcı hiçbir kimyasal içermez. yüzeye sonradan cila ya da parlatma yapılmasına gerek kalmaksızın uzun yıllar sizlere ışıltı sağlar.

* Belenco Mutfak Tezgahı
* Belenco Tezgah Modelleri